Saate võtteks valmistumasNovembris saime kirja, et meil on võimalus loosi tahtel osa võtta loodusteemalisest mängust "Mine metsa!" 9. klassi õpilastele. Õpilased olid kohe rõõmuga nõus. Võistkonda said valitud Eleri Lanno, Kätlin Jänes ja Rain Tettermann.Võistlejad alustasid põhjalikumat loodusega tutvumist nii koolis kui ka loodusmajas, lapsevanemadki aitasid kaasa.

Koduülesandeks oli vaja teha  ühe minuti pikkune kooli ja kodukoha tutvustus. Sellega saime ka kogu koolipere hea abiga valmis. 27. jaanuaril toimus meil Tallinnas telesaate salvestus. Sinna läksime kuueteistkümnekesi. Kõige rohkem pabistasid võistlejad Eleri, Kätlin ja Rain, kelle kanda oli kõige vastutusrikkaim ülesanne. Ka kooli tutvustajad olid ärevil, sest eks oma kodukohast ja koolist tahab igaüks parimat muljet jätta. Saime oma ülesandega kenasti hakkama, kuigi seekord võitu ei tulnud - kaotasime kahe punktiga Vastse-Kuuste põhikoolile. Siiski olime rõõmsad ja rahul, sest see oli siiski vaid mäng, kus mängis suurt rolli kiirus ja hea õnn. Siiski  oli see väga huvitav kogemus meile kõigile. Teadmiseks pöidlahoidjatele, et saadet on võimalik näha 15. märtsil, kell 18.15.