Junior Achievement Eesti koos Clear Channeliga korraldas reklaamivõistluse kolmel teemal:

ZEN kõnekaart – omadega ikka ja alati tasuta!
Hagari rukkileivake
Kudumisgrafiti 2 in 1 – Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011

Reklaamivõistlus on Junior Achievement Eesti traditsiooniline õpilasvõistlus. Tänavune konkurss oli kõigi aegade suurim: võistlusele esitati 274 tööd 60 koolist üle Eesti.
Reklaamivõistluse võitjate nimed ning nende tööd on väljas Junior Achievement Eesti koduleheküljel:
www.ja.ee
Koostöös Uulu Põhikooli õpilastega laekus Surju Põhikoolist konkursile seitse Hagari Rukkileivakese reklaamklippi. Reklaame tegid õpilased 5. - 8. klassini.
Hagar otsustas kõiki Surju ja Uulu Põhikooli õpilasi, kes osalesid Hagari reklaamide loomisel, premeerida peaauhinnaga, milleks on 4000.- kr eest bussi kasutamist väljasõiduks või muukshuvipakkuvaks ürituseks.
Eraldi auhinna pälvisid 5. klassi õpilased Joonas Välja, Rainer Vabrit ja 7. klassi õpilased Kardo Saaliste, Danel Kiviselg, Ago Tominga, Aigar Uibomäe ja Andres Kurjanov, kes saavutasid II koha 7.-9. klassi vanuserühmas Hagari Rukkileivakese reklaamklipiga „Sööge rukkileiba ja energia tuleb!”

Kõigi tööde juhendajaks on Signe Reidla