Võitjad 29. aprillil toimus Surju Põhikooli “MISS ja MISTER 2011” valimine.
Sel aastal valiti kooli kõige esindluslikum noormes ja neiu nooremas ja vanemas kooliastmes korraga. Kokku oli kandidaate 20, 7 poissi ja 13 tüdrukut.
Züriisse kuulusid lastevanemate hoolekogu liikmed: Malle Link ja Rain Vabrit, abiturient Eleri Vill ja eelmise aasta võitjad: Kristiina Grigorjeva ja Joonas Välja.
Üritust toetasid OÜ “Surju PM” ja meie igaaastane toetaja Kristi Pulst firmast “CoolClips”. Võitjad
said endale PortArturi ja Pärnu Terviseparadiisi kinkekaardid ja “CoolClipsi” poolt ehetekomplektid.
“MISS 2011” tiitli sai sel aastal nooremas kooliastmes: Rita Ojaste 2. klassist ja vanemas kooliastmes: Merilin Lehismets 9. klassist, Merilinile kuulus ka publiku lemmiku tiitel.
“MISTER 2011” tiitli omanikuks sai nooremas kooliastmes: Georg Gerne 1. klassist ja vanemas kooliastmes: Marko Lanno 9. klassist, publiku lemmikuks osutus Robert Andreas Verlin 7. klassist.
Vaata SIIT pilte ka!

Aitäh kõigile tublidele osalejatele ja meie ürituse toetajatele!

Marge Leppik