Surju kool liitus projektiga vahetund.ee, mida viib läbi Tallinn Moon Rotary klubi. Tegemist on heategevusprojektiga, mis toob vanad head mängud, kummikeksu ja footbagi, tagasi koolidesse. Projekti eesmärgiks on muuta laste vahetunnid aktiivsemaks. Pingeliste koolitundide vahel on oluline, et lapse aju saaks puhkust, et ka järgmises tunnis maksimaalselt kaasa teha. Kummikeksu hüppamine või footbagi kõksimine nõuab koostööd ning üksteisega arvestamist, mis paneb lapsi omavahel rohkem suhtlema. Mängudes on erinevad tasemed, mis nõuavad harjutamist ja keskendumist ning samuti tekitab see võistlusmomenti.

Tänu tublidele toetajatele on nüüd ka meie kooli alumise korruse koridoris värvika kujundusega kastike, milles on keksukummid, footbagid ja õpetused.

Täname südamest kõik 13 toetajat, tänu kellele vahetunnid lastel lustlikumalt mööduvad: 3 anonüümseks jääda soovinud toetajat, Almer Meibaum, Virge Varep, Ene Jalast, Grete Ventsel, Ivo Raidla, Anseelika Saamelsaar, Kerli Tori, Kristjan Virkus, Liis Juust ja Riina Kohtla.

AITÄH!

õp. Marge Leppik