21. okt. 2020 toimusid Paikusel Pärnumaa koolide võistkondlikud karikavõistlused kiirmales. 5-12 kl võistkondade hulgas
sai Surju Kooli võistkond koosseisus Uku Tominga, Kristjan Link ja Markus Heiter kaela hõbemedali. Esikohale tuli Pärnu Mai Kooli
võistkond, meile järgnesid Paikuse Põhikool ja Kilingi-Nõmme Gümnaasium.

9. klass osales teatejooksul, mille eesmärk on propageerida laste tervislikku elustiili ja muuta liikumisharjumusi. Üle kogu Eesti jooksid lapsed nende laste heaks, kes on kaotanud liikumisvõime.
Teatejooks kutsub annetama Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse mängulise liikumisraja loomise toetuseks! Täiskasvanud saavad laste raviks ning Teatejooksul osalevate noorte panuse tunnustamiseks teha annetuse helistades heategevusnumbril 900 7777 (kõne hind on 7 eurot).

Õp. Maarit

22-23 mai 2007 toimusid Paikusel Pärnumaa noorte kergejõustiku meistrivõistlused. Pildil on auhinnalistele kohtadele tulnud õpilased.
Medalivõitjad
Janari Kohv - Poista A kl.
1) 5 kg. kuulitõuge - 12.15, Pärnu maakoolidest I koht, Pärnumaal III koht
2) Kettaheide 30.80 - maakoolidest III koht
Olivia Lind: Tüdrukute B klass - 110m. tõkkejooks - Põrnu maakoolidest I koht, Pärnumaal I koht
Vihur Lehismets: poiste A kl. 110m. tõkkejooks - Pärnu maakoolide III koht
Karl Verlin: Poiste B klass 110m. tõkkejooks - Pärnu maakoolidest III koht
Nimi eemaldatud: Poiste B klass 110m tõkkejooks - Pärnu maakoolidest II koht, Pärnumaal III koht
Anita Lindov Tüdrukute A klass, 110m. tõkkejooks - Pärnu maakoolidest II koht, Pärnumaal II koht

Janari
Janari - Kooli meister, maakonna meister kuulitõukes - 12.15m., maakonna III koht kettaheites - 30,80m., ka kooli meister kettaheites.

Tutvu oma spordipäeva tulemustega - nii on lihtsam püstitada eesmärke edaspidiseks!

23. septembril käis jalgpalliklubi Poseidon oma treeneritega tutvustamas jalgpalli 1. kuni 4. klassi õpilastele. Toimusid lõbusad liikumismängud ja jagati kõigile osalejatele klubi meeneid. Nii poisid kui ka tüdrukud osalesid suure innukusega ning üritus lõppes kõigile hea tujuga.

Õp. Maarit Koger

HENRI VIIK saavutas Pärnumaa koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlustel kuulitõukes poiste U16 vanusegrupis tulemusega 10,44  III koha.

Õpetaja Maarit