PÄÄSES MAAKOOLIDE 6.-9.KL. EESTI MEISTRIVÕISTLUSTE FINAALTURNIIRILE 06.03.08

Peale maakondlikku võidetud turniiri Kilingi-Nõmmes ootasid järgmised vastased meid Saaremaal, Kuressaares. Mängud toimusid uues Kuressaare Spordihoones, mille sarnast Pärnu regioon võib vaid unistada!
Võistkond mängis samas koosseisus: RANNAR RAAP, KRIS KILLING, RAIN TETTERMANN, KARL VERLIN, RAIGO TUGEDAM ja ERMO MÄGI.
Esimese vastase- Lümanda põhikooli alistasime veenva eduga. Mänguaeg jagunes võrdselt, tublilt panustasid kõik mängijad. Mängu seisuks märgiti 63 : 30 Surju kasuks.
Teine mäng kujunes oodatust tunduvalt raskemaks, Kihelkonna koolil mängumeeste puudust ei olnud. Viis minutit enne mängu lõppu teenis meie võistkonna üks tugitaladest viienda vea ja oli sunnitud väljakult lahkuma. Juhtisime sellel hetkel vaid paari punktiga. Kohe tabas meie õnneks Kris Killingu kolmepunktivise, Rainilt ka tabav vabavise. Vastane aga aktiveeris kaitsemängu ja ei jätnud jonni, tabades mitu lähiviset. Pinget jätkus lõpusekunditeni, tasuks teenitud võit ikka mandri-meestele, tulemusega 29: 24.

Eraldi tahaksin kiita võitlusliku panuse eest meie poisse KARLI, ERMOT ja RAIGOT, kes ei ole korvpallitrenni poisid, TUBLI TÖÖ! Samuti meeldiva käitumise eest tervet võistkonda võistlusreisil!

Mait Käbin
Surju PK direktor