Rannar Raap läbimurdelSURJU PK korvpallivõistkond saavutas Pärnu maakoolide meistrivõistlustel Kilingi- Nõmmes esimese koha. Finaalmängudes 24.01.08 alistati Kilingi-Nõmme GM 33:20, Pärnu-Jaagupi GM 53:19 ja Paikuse PK 54:13. Väga tublilt mängisid ja toetasid oma võistkonda KARL VERLIN ja ERMO MÄGI kaheksandast klassist, RAIGO TUGEDAM üheksandast klassist. RANNAR RAAP, KRIS KILLING ja RAIN TETTERMANN (kõik 9.kl) võistkonna ülejäänud liikmetena olid ootuspärasest veel paremas hoos.

Neljandat korda peetud Baltic Sea Basketball Cupi Noortekoondiste turniiril Tallinnas, 04.-06.01.08 võitis Eesti 2 teist, 1 kolmanda ja 1 viienda koha.
U16,(1992 s.a.) poiste hulgas pidasid tulise heitluse esikoha nimel Läti ja Eesti. Mõlemal meeskonnal olid kirjas, vaid võidud ning esikoha otsustanud mäng kulges punkt-punktis. Normaalaja lõpusekunditel oli lätlastel viigiseisul 56:56 kasutada 24 sekundit rünnakuks, kuid korvini nad ei jõudnud. Lisaajal pidid Eesti poisid tunnistama lätlaste paremust numbritega 64:60. Eestlaste parimaks mängijaks tunnistati Rannar Raap, (Korvpalliklubi Pärnu ja Surju Põhikooli õpilane).