26. 04. 2008a. Paikusel toimunud 1-4 kl. meistrivõistluste võidukarika tõid Surju koolile Kadri Ojaste, Eke Tominga ja Gränty Reidla.
Individuaalselt Kadri Ojastele (5 punkti 7-st) tüdrukute hulgas väga tubli 4. koht, Eke Tomingale poiste hulgas täiseduga I. koht  ja Gränty Reidlale (3,5 punkti 7-st) 12. koht 25 osaleja hulgas.

30. 03. 2008a. Paikusel toimunud 5-9 kl. meistrivõistlustel osalesid meie koolist 2 õpilast: Ago Tominga (5kl) sai noormeeste arvestuses III koha (5,5 punkt 7-st) ja Ants Vaher (8kl) 5. koha (4 punkti 7-st). Et võistkondlikku arvestusse olid vajalikud ka ühe tüdruku punktid (keda meil seekord kahjuks väljas polnud, kuna juhend ei lubanud algklasside õpilastel võistlusest osa võtta) võistkondlikus arvestuses seekord kolme parema hulka ei jõutud.

Treener: Raivo Raaliste