etwinning in Creative Classroom Soomes Tuusulas 2012 Oktoobris 2012 toimus Soomes Tuusulas eTwinningu kontaktseminar Eesti, Läti ja Soome õpetajatele. Tutvustati eTwinningu võimalusi ja vahendeid, tutvuti eTwinnijate praktilise kogemusega. Sõlmiti hulgaliselt koostöösidemeid ning algatati uusi projekte. Selgus, et eTwinning ei olegi nii keeruline, see on lihtsalt öeldes koolidevaheline koostöö info- ja kommunikatsioonitehnoloogia kaasabil. Sellel kontaktseminaril osales Surju kooli õpetaja Ave Kartau ning sellest osalemisest arenes välja projekt Jingle Bells nelja kooli vahel Eestist, Lätist ja Soomest. Kui Surju kooli vanemad õpilased olid juba kogenud eTwinnijad, siis sellest sai meie algklassiõpilaste 1. projekt.

/Ave Kartau/