Robin 26. jaanuaril 2017 toimus Kilingi-Nõmme klubis maakondlik laulukonkurss " Kauneim metsalaul", kus Surju kooli lapsed saavutasid jällegi auhinnalised kohad.

Meie vahva laulupoiss Robin Mittenbritt võitis oma vanuseklassis  I KOHA  ja eripreemia meeskoorilt "Nõmmela". Žüriid paelus Robini väga puhas vokaal ja vaba ning julge esinemine.

II KOHA saavutas 2. klassi poisteansambel kus laulsid Robin Mittenbritt, Gregor Metsa, Markus Juust ja Oliver Püüding. Neid saatsid väikekanneldel Triinu Ojaste, Piibe Gerne, viiulil Hella Marta Luuk ja lõõtsal Martti Tarsalainen.

Õpetaja Tiia sai " Muusikalise klassiruumi avardaja" eriauhinna.

Eriline rõõm on väga tublide saavutuste üle just seepärast, et võistelda tuli koos muusikakoolide, huvikeskuste ja stuudiotega.Teatavasti on neil palju suuremad võimalused ja rohkem aega igapäevaselt lauljatega tegelda.

Olen väga rõõmus ja uhke oma muusikute üle, tahan neile luua suurema ja avarama silmaringi, sest koosmusitseerimine on imetabane!
Martti

Ansambel