22.-26. mail,toimus koolis sotsiaalainete nädal. Nädala motoks oli see, et lapsed oleksid kehaliselt aktiivsed, suhtleksid mitte ainult nutitelefonis vaid ka silmast silma ja pööraksid tähelepanu tervislikule toitumisele.

Esmaspäeval, oli võimalik algklassi õpilastel suurel vahetunnil õues mängida vana aja mänge: “Vanaema lõngakera” ja “Vanaisa vanad püksid”. Huvilisi oli päris palju ja tundus, et lastele meeldis. Loodan, et nad mängivad neid mänge ka edaspidi.

Karjääriõpetuse tundi käis läbi viimas “Tagasi kooli!” projekti raames külalisõpetaja – Martin Seil, kes rääkis oma tööst turvafirmas ja vargustest kauplustes üldiselt.

Kuulutasime välja ka plakatikonkursi “ Söö rohkem puu- ja köögivilju!” Parimateks hinnati:  Grete Oad 1. koht, Greete Viik 2. koht ja Keity Pärna 3. koht.

Teisipäeval,toimus 6.-9. klassile inimese- ja ühiskonnaõpetuse viktoriin. Osalejaid oli kokku 15 õpilast. Parimad ainetundjad olid: Birthe Lall 1. koht, Enriko Pajula 2. koht ja Elori Orgusaar 3. koht.

Kolmapäeval,oli taas algklassi õpilastel võimalus koos õues aktiivselt aega veeta. Nimelt mängisime me maastikumängu. Mängus osales kaks meeskonda, kiiremaks osutus sel korral tüdrukute meeskond.

Neljapäeval,toimus 1.-5. klassile inimese- ja ühiskonnaõpetuse viktoriin. Huvilisi oleks võinud rohkem olla aga siiski jätkus osalejaid 1.- 4. klassini. Parimad ainetundjad olid: Keity Pärna 1. koht, Sandra Ristikivi 2. koht ja Bruno Koger 3. koht.

Õpetaja Marge Leppik