Britt Koger

Britt on aktiivne ja kohusetundlik õpilane. Mitmel aastal on Britil tulnud pidada kooli „Oma Riigis“ ministri ametit. Käesoleval õppeaastal on Britt „Oma Riigi“ peaminister. Lisaks väga heale õppetööle, suudab Britt selles ametis ka koolielu väga hästi korraldada. Ta on paljude ürituste algatajaks, eestvedajaks ning kaasab tegemistesse kogu koolipere.

Lume Tuum

Lume õpib viiendas klassis ning täidab koolis haridusministri vastutusrikast ametit. Lume osaleb aktiivselt ja väga edukalt erinevatel olümpiaadidel. Lumele meeldib kirjandus ja luule. Alates esimesest klassist on ta osalenud koolis toimuval Ilmi Kolla nimelisel luulevõistlusel.

Õpetaja Riina Ollo

Õpetaja Riina töötab Surju Põhikoolis eesti keele ja kirjanduse õpetajana. Õpetaja Riina on väga mitmekülgsete huvidega. Tema ainetunnid on huvitavad ja kaasahaaravad. Õpilased hindavad õpetaja Riinas eeskätt sõbralikkust ja head huumorimeelt.
Üldhariduse kaudu omandatud keeletase ja –hoiakud loovad aluse kõigi elualade keelekasutusele. Antud põhimõtet järgib õpetaja Riina oma igapäevatöös.
Õpetaja Riina on üheks Ilmi Kolla nimelise luulevõistluse eestvedajaks.