3. novembril käisime 6. - 9. klassiga Tartu loodusmuuseumis. Kuna meie grupp oli päris suur, siis jagati meid pooleks ja kõigepealt sai muuseumitunnist teemal „Vihmametsade loomastik“ osa võtta 7. - 8. klass. Siis näidati meile muuseumi, mis on väga huvitavate eksponaatidega, hästi sisustatud ja võimas. Erilist elevust pakkusid elusad eksponaadid ja toreoli see, et olid näha just mitmed vihmametsade elanikud – sisalikud, maod, putukad ja maismaakilpkonnad. Loomad olid väga sõbralikud ja suhtlemisaltid.
Kui vanem rühm programmi lõpetas, olid ootamas juba nooremad, kes läbisid sama programmi. Õpilastele meeldis ja nad avaldasid julgelt omi teadmisi vihmametsade kohta.
Mõlemad rühmad said käia ka Tartu raekojaplatsil, mis oli paljude jaoks esmakordne.
Kodutee kulges rõõmsalt ja rahulikult. Kõigil oli palju muljeid, mida kaaslastega vahetada. Oli tore ja asjalik õppepäev.

Õpetaja Maie Sarapik