28.02- 9.03 toimus koolis kunstiainete nädal, mille raames oli õpilastel võimalus kuulata erinevaid esinejaid, illustreerida pilte, meisterdada pille, osaleda teemakohastes viktoriinides ja tutvuda Saarde Katariina kirikus oreliga.
28.02 saime osa väga huvitavast kontserdist Pärnu Kontserdimajas, kus esinesid korraga 100 mandoliinimängijat. Teisipäeval, 6. märtsil tähistati kunstiõpetuses ainenädala raames väärikaid tähtpäevi. Eesti Vabariigi 100. aastapäeva puhuks valmistati juba enne vaheaega plakateid. Kunstnik Konrad Mägi 140. sünniaastapäevaks värvisid 4.-8. klassi õpilased kunstniku maalidest tehtud joonistusi, andes neile uued värvid ja väljanägemise. 1. ja 2. klassi õpilased said oma käega meisterdada toreda pilli, igatahes jätkus fantaasiat ja elevust kõigile.
7. märtsil tutvusid 4., 5. ja 8. klass Saarde kirikus oreliga. Kes soovisid said ka ise orelil musitseerida.
8. märtsil mõistatasid 1.-3. klassi õpilased väljapandud pildimaterjali põhjal lasteraamatute tegelasi ja illustraatoreid.
Reedel, 9. märtsil, oli meil külas pärimusmuusik Juhan Suits, kes on üks Eesti rahvapäraste puhkpillide mängijatest. Saime kuulata Eesti torupilli, sarvepilli, vilesid ja parmupille. Iga pilliga kaasnes ka väike tekkelugu ja muusikapala. Juhan Suits mängib Eesti-Ukraina ansamblis Svjata Vatra ja töötab puhkpillide lektorina.

Õpetaja Tiia Hermann