chris pranglimise MM 2015 Riiga sõitis Chris koos vabariigi pranglimise koondisega Tartust 8.mail 2015. Kokku oli Eestist 39 inimest. Riias olid vastas Riia 28. kooli õpilased, kes olid giidideks linnaekskursioonil. Tutvuti vaatamisväärsustega ja ööbiti Raadiotehnikainstituudi ühiselamus.
9. mai hommikul mindi peale söömist Riia 28. kooli, kus võistlus toimus. Võistlejad olid vanusegruppide järgi jagatud klassidesse, kaasaelajad nägid tulemusi saalis suurelt ekraanilt. Kohapeal osalesid Eesti, Läti, Leedu ja Ukraina võistlejad, Sloveeniaga oli ühendus Skype’i- teel. Närv oli kõigil püsti ja pöidlad peos. Probleeme tekitas internet. Kui Eesti meistrivõistlustel sai Chris 4. kohal, siis MMil oli Chris eestlastest kõige tublim ja tulemuseks oli 6. koht noormeeste vanusegrupis. Toredad esinejad 28. koolist ja autasustamisetseremoonia langetasid pinget, mis võistlus oli tekitanud.

Õhtul käidi veel linnas jalutamas, sest ilm oli imeline. Seal oli juba tõeline kevad meiega võrreldes. Saadi juurde palju uusi toredaid tuttavaid, kellega suheldakse praegugi tihti. Naljatamisi plaanitakse järgmise aasta võistlusreisi, mis toimub Sloveenias. Nüüd on juba kahel surjukal pranglimise MMi kogemus – 2014 Birthe Lall ja 2015 Chris Kruusimägi.

Palju õnne, Chris!