Nädala jooksul oli seinal eesti lastekirjanike portreefotod. Kui tavaliselt lapsed kirjanikke oskavad nimetada, siis fotol väga sageli kirjanikku ei tunta. Seekord oli võimalik nimi ja pilt kokku viia.
Teisipäeval oli kõigil õpilastel võimalus osa võtta viktoriinist, mis oli koostatud nii 1.-4. klassi kui ka 5.-9. klassi jaoks. Küsimused leiad SIIT! (pdf)
1.-6. klassi lapsed külastasid Surju raamatukogu. Suur tänu raamatukogu juhatajale Riita Lillemetsale, kes meid avasüli vastu võttis.

2016 Raamatukogus2   2016 Raamatukogu1

2016 Tahestik2.-3. klassi lapsed illustreerisid tähti ja tegid nendest näituse. Tähe juurde sai igaüks kirjutada lause, kus iga sõna algas valitud tähega. Kogu koolipere andis oma panuse. Valminud töö on kokku köidetud ja edaspidi on seda võimalik lugeda kooliraamatukogus ja SIIN (pdf)

2016 Maarit

Toimus võistlus, kus igaühel oli võimalus kirjutada jutt, kus kõik sõnad algavad sama tähega. Kõige pikema jutu nooremas vanuserühmas kirjutas 3. klassi poiss Markus Heiter, kelle H-tähe jutus oli 108 sõna. Loe juttu SIIT! (pdf). Vanemas vanuserühmas viis auhinnaks saadud raamatu koju Greete Oad, kes kirjutas R-tähe jutu, milles oli 167 sõna. Tema jutu leiad SIIT! (pdf). Võistlusest võttis osa ka vene keele õpetaja Maarit Koger, kes kirjutas K-tähe loo.

Ilusa käekirja päeval pidid lapsed valima ühe kodumaast rääkiva luuletuse ja seda ümber kirjutades demonstreerima oma ilusat käekirja. Kes soovis, võis ka oma tööd illustreerida. Hindajateks olid õpetajad ja teised kooli töötajad.
Kõige ilusama käekirja suutsid pliiatsist välja meelitada Kaisa Varep ja Lisandra Mohnja 1. klassist ning Anne Ojaste 6. klassist.

2016 Saalis
Väike osa eriti tublidest.

Suur tänu kogu kooliperele!

Klassiõpetaja Kristi Muru