Perekond Koger tunnustusüritusel Pärnu Raekojas. Foto Madis Sinivee

Maarit Koger töötab Surju Põhikoolis vene keele õpetaja ja ringijuhina. Maarit on alati rõõmsameelne ja abivalmis ning nii õpilaste kui pedagoogide poolt hinnatud õpetaja. Ta on olnud mitmel aastal kooli vanema vanuseastme  „Hea õpetaja“  tiitli omanik.

Maarit on aktiivne, sõbralik ja sportlik, seetõttu on ta osanud leida oma laste parimad küljed ning pühendab palju aega laste huvitegevusele. Vanem tütar Britt käib tantsukoolis, lisaks sellele õpib klaverit ja on huvitatud kunstist. Poeg Bruno käib jalgpalliklubi Poseidon treeningutel ja on tubli väravavaht, noorem tütar Lorette on lasteaialaps, aga samuti huvitatud tantsust nagu vanem õde.

Maarit on kirglik käsitööline ja rohenäpp. 2015. aastal omistati perele nii Surju valla kauneima kodu tiitel kui ka Vabariigi Presidendi konkursil „Kaunis Kodu“ rahvusvärvides mastivimpel eeskujuliku ja silmapaistva töö eest koduümbruse heakorrastamisel ning kaunistamisel.

Maarit on hea ema, keda tema lapsed austavad ja armastavad ning peavad enda parimaks sõbraks. Oma tegemiste iseseisvuse ja soojusega on Maarit oma lastele parimaks eeskujuks.

Koolis on Maarit huvitavate ja edumeelsete tegevuste algataja ning läbiviija.