Aasta klassijuhataja auhinnaga tunnustatakse õpetajat, kes on silmapaistvalt aidanud kaasa oma klassi õpilaste individuaalsele ja sotsiaalsele arengule ja kelle kogemus väärib esiletõstmist ning jagamist.

Õpetaja Kristi Tamm on juba aastaid loonud oma klassides „meie“ tunde, mis on toetanud üksteise väärtustamist ja tahet koos tegutseda. Õpetaja Kristi teeb järjepidevalt tööd õpilaste huvide avardamisel. Ta toetab teadliku tegevuse ja isikliku eeskujuga õpilaste väärtushoiakute ning õpioskuste kujunemist, arendades õpilastes kriitilist ja loovat mõtlemist, ettevõtlikkust ning meeskonnatööd. Õpetaja Kristi on oma õpilaste jaoks alati olemas.

Oma töös on õpetaja Kristi loonud lastevanemate, kolleegide ja teiste kogukonna liikmetega õpilaste arengu toetamiseks toimiva koostöö. Ta on mitmekülgne ja loominguline õpetaja, kes püüab pakkuda igale lapsele eduelamusi. Õpetaja Kristi on oskuslikult ja tulemuslikult kaasanud ühistegemistesse õpilaste vanemad: koos on korraldatud meeldejäävaid jõuluõhtuid, teatrikülastusi, ekskursioone ja õppeaasta lõpul perepiknike.

Ilu ja kunstimeelega on õpetaja Kristi loonud oma klassiruumist tõelise õpikeskkonna koos arendava lugemispesaga.

Kogu koolipere ühineb õnnesoovidega!