Veerandi lõpul, 18.12.09 käisime kaheksanda klassiga külas kelgukoertel. Ürituse üheks organiseerijaks oli meie klassi õpilane Elise Maal.
Pärast väsitavat nädalat ja reedest koolipäeva sõitsime Tori valda, Laasi tallu. Oli äärmiselt külm talveilm. Külma peletamiseks aitasime pererahval õues süüdata lõkke. Pakuti sooja teed ning räägiti huvitavaid lugusid koertest. Kõik said sõita Balti tšempioni tiitli võitnud koertega. Kuulsime ja nägime palju uut ja huvitavat koerte elust ning rakendispordi ajaloost vabariigis. Peale sõitu ootas meid hubases rehetoas taas soe jook ja väga maitsev pereisa küpsetatud kook. Näidati huvitavaid pilte koertest, rakendispordivõistlustest. Oma küsimustele saime pererahvalt põhjalikud vastused. Soovitame kindlasti teistelegi osaleda sellel, ligikaudu kolmetunnisel üritusel Laasi talus. Hea meelega oleme nõus huvilistele näitama DVD-d, millel meie filmitud hetked kogu ekskursioonist.

Mait Käbin, 8.klassi klassijuhataja