Suusahundid kaheksandast klassist koos klassijuhatajaga veetsid sportliku pühapäeva, 17.01.10 Reiu suusaradadel. Läbisime matkaraja, (7 km) igaüks oma valitud tempoga, nautisime fantastilist suusailma ja hästi korraldatud üritust.
Enne stardipauku nägime vahetult, kuidas sõlmiti tähtis koostöölepe Pärnu linna, Tahkuranna ja Paikuse valla ning veel mitme partneri vahel Reiu- Raeküla tervisespordikeskuse tänapäevaseks arendamiseks. Praegusel valgustatud rajal on potentsiaali saada tulevikus kaetud kunstlumega, erinevaid teenuseid saab hakata pakkuma Reiu puhkekeskus, suusa- ja jooksurada algaks nii Reiust kui Raekülast.
Lisaks sügisel osaletud Rattaretkele on Reiu suusamatk teine spordiüritus, kuhu meie klass on plaaninud kaasata sportima arvukamalt oma kooli õpilasi, õpetajaid ja töötajaid.
Ilmataadilt saime kingituseks ilusad punased põsed, korraldajatelt suure šokolaadi ja kringli. Finišis pöörles ka loosiratas- soliidsed üllatusauhinnad võitsid Merilin ja Illimar. Millised auhinnad- seda küsige juba võitjatelt endilt!

Mait Käbin
8.klassi klassijuhataja