Direktor Heidi Kodasma 44 30 445
502 3790
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Sotsiaalpedagoog Marge Leppik 5379 2510 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Eripedagoog-logopeed Hilve Kivipõld-Verbitskas 522 4680 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Pärnumaa Rajaleidja keskus 5886 0710

Teenustele on võimalik registreeruda elektroonselt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

(nii individuaal- kui grupinõustamine)

Saarde Vallavalitsuse haridusnõunik Annika Viibus

44 90 162 annika.viibus(ätt)saarde.ee

Haridus- ja Teadusministeeriumi Välishindamisosakonna

juhataja Kristin Hollo
735 0206 kristin.hollo(ätt)hm.ee

Haridus- ja Teadusministeeriumi Välishindamisosakonna

asejuhataja Hille Voolaid
735 0109 hille.voolaid(ätt)hm.ee
     

 

 

 

Üldhariduse valdkonna õigusaktid leiab Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehelt

 

https://www.hm.ee/et