Võistlused koosnesid meie võistkonnale kolmest etapist:
Pääsesime edasi nii maakonna (Kilingi-Nõmme) kui ka piirkondliku (Kuressaare) turniiride võitmisega. Võitjate meeskond
Finaalvõistlus toimus Aruküla Põhikoolis, Tallinna lähistel. Kokku oli kahepäevasel turniiril 5 mängu. Esimesel päeval alistasime Koigi, Mäetaguse ja Vastse- Kuustse Põhikoolide võistkonnad veenva ülekaaluga. Turniiri korralduse kohta ei ole midagi kiitvat ega laitvat öelda, toitlustamine oli aga väga hea.

Teisel päeval kohtusime esimeses mängus Kuldre Põhikooliga. Meie poisid olid mänguks hästi valmis, vastastele ei antud mingit võimalust. Ilusa korviga üllatas Karl Verlin, Raigo Tugedam toetas tublisti „korvpallispetsialistide” kaitsemängu. Rannar Raap hullutas oma võimsate pealtpanekutega publikut. Kolmepunktivisete eest hoolitsesid Ahti, Kris ja Rain. Mängu võitsime veenva eduga, vahe numbriliselt oli paarkümmend punkti.
Viimases mängus kohtusime samuti kõik mängud võitnud Kihelkonna kooliga. Võis eeldada tasavägisemat heitlust. Mängupõnevust pakkus aga ainult esimene veerandaeg, edasist ei jätnud surjukad juhuse hooleks: tabati hästi kolmeseid ja õnnestusid kiirrünnakud. Tulemuseks taaskord edu paarkümmend punkti.

Meie võistkonna hasartseimaks mängijaks tunnistati Rain Tettermann, parimaks üllatusmängijaks Ahti Pikkur, parimaks mängijaks aga Rannar Raap. Eriauhinnad said lisaks võidumedalitele ja karikale kõik nimetatud mängijad.

Võistkonna treener- õpetaja oli Mait Käbin