Eesti Haridustöötajate Liidu poolt on välja kuulutatud õpetajate streik.

Surju Koolis toimub streik 22.-23. jaanuar.

Seoses streigiga on 22. ja 23. jaanuaril kooli tunniplaanis ja päevakavas muudatused.

Streigi käigus säilib õpilastel õigus ja kohustus osaleda õppetöös ja saada koolilõunat.

Tunni- ja päevaplaanid muudatused edastame e-kooli vahendusel hiljemalt 19. jaanuaril.

Tunni- ja päevaplaani muudatused võivad toimuda kogu streigi kestel.

Heidi Kodasma, Surju Kooli direktor

Marge Leppik, Surju Kooli õpetaja ja streigijuht

Täiendav info:

Haridus- ja Teadusministeerium: https://www.hm.ee/opetajate-streik
Eesti Haridustöötajate Liit: https://ehl.org.ee/streik

Õppekorralduslike küsimustele vastab koolijuht Heidi Kodasma See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

ootab oma meeskonda täiskohaga

lasteaiaõpetajat

Tööle asumise aeg: 21. august 2023

Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad palume saata hiljemalt 29. juuniks aadressil Uue Kooli, Surju küla, Saarde vald, Pärnumaa 86401 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

ootab oma meeskonda

logopeedi

Tööle asumise aeg: 21. august 2023

ootab oma meeskonda täiskohaga

lasteaiaõpetaja abi

Tööle asumise aeg: 1. august 2023

Avaldus, CV palume saata hiljemalt 29. juuniks aadressil Uue Kooli, Surju küla, Saarde vald, Pärnumaa 86401 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

ootab oma meeskonda

kehalise kasvatuse õpetajat