11. septembril  sõitsime algklassidega Soomaa rahvusparki. Kui me kohale jõudsime, siis läksime kõigepealt majja. Seal majas näitas giid meile kopra topist ja rääkis meile kobraste elust. Pärast seda läksime matkarajale, mis oli 2 km pikk. Giid näitas meile palju erilisi seeni. Veel rääkis ta meile huvitavaid jutte sellest, mida loomad looduses teinud olid. Me nägime ka kopra tammi.

Kui me raja lõppu jõudsime, siis tegime pikniku.

Mul oli väga tore päev!

Triinu, 3. klass


Hommikul sõitsime bussiga Soomaale, kus räägiti kobrastest. Meile näidati ka kopra topist. Pärast jalutasime matkarajal, kus rääkisime loodusest ja vaatasime erinevaid seeni. Nägime ka kopra pesa.

Peale jalutuskäiku tegime väikese lõunapausi ja algas sõit tagasi koolimajja.

Mulle meeldis kõige rohkem näha erinevaid loomi ja seeni.

Kaili, 3. klass


 Mulle meeldis Soomaal see, et me õppisime uusi asju loomade kohta. Meile näidati kopra topist. Mulle meeldis see ka, et me saime matkarajal mänguloomi hoida ja vahetada. Me nägime igasuguseid seeni. Seal oli väga lõbus. Kui tagasi sõitsime, siis me vaatasime aknast välja, et näha linde ja muid loomi. Vahepeal saime süüa ka.

Minul oli väga lõbus ja ma arvan et teistel oli ka.

Kenneth, 3. klass


Me käisime bussiga Soomaa rahvuspargis. Kõigepealt käisime Soomaa rahvuspargi majakeses, kus näidati meile kopra topist. Seejärel läksime matkarajale. Seal nägime me erinevaid puid ja ma sain loomadega lähemalt tuttavaks. Meile jagati matkarajal mänguloomi ja me vahetasime neid, mulle väga meeldis.

Mul oli väga tore päev!

Remiie, 3. klass


 Me läksime 11. septembril Soomaale õppereisile. Meil oli bussis väga tore, sest me vaatasime aknast välja ja otsisime põldudelt loomi ja linde. Kui me kohale jõudsime, siis läksime Soomaa keskusesse. Me nägime kopra topist ja saime seda katsuda. Giid rääkis meile kobraste elust. Pärast seda läksime metsa jalutama. Me nägime erinevaid seeneliike. Kui metsast välja tulime, siis me sõime.

Mul oli lõbus päev!

Kristo, 3. klass