SURJU PÕHIKOOLI HOOLEKOGU 2003 – 2004  ÕPPEAASTA ARUANNE

Õppeaasta jooksul on toimunud kuus koosolekut.

Hoolekogu tehtud töödeks on:

* Hoolekogu 2003-2004 õ-a tööplaani kinnitamine, esimehe ja aseesimehe valimine.
    * Kooliaasta õppe- ja kasvatustegevuse pidev jälgimine.
    * Õppe- ja kasvatustöö tulemuste jälgimine kasvatusraskustega õppeklassis, tundide külastused hoolekogu liikmete poolt.
    * Arutati ja kiideti heaks Surju Põhikooli 2004. aasta eelarve projekt.
    * Toimus Surju Põhikooli direktori ametikoha täitmist korraldava konkurskomisjoni   liikmete valimine hoolekogu liikmete seast. Valitud liikmete osalemine direktori valimis konkurskomisjoni koosolekutel.
    * Kooskõlastati Surju Põhikooli töötajatele lisatasude ja preemiate maksmise tingimused.
    * Kuulati ja kiideti heaks õpilaste suvevaheaja sisustamine võimalused.
    * Kooli, lastevanemate ja õpilaste koostöö parandamine ankeetküsitluse abil.
    * Lastevanematele saadetud 79 ankeedist saadi kontakti 51 perega. Ankeedi tulemused esitati lastevanemate üldkoosolekul ning vanemate poolt esitatud ettepanekud ja pretensioonid õppe-kasvatustööd puudutavates küsimustes, said vastused pressikonverentsi näol.
    * Õpilaste ankeetküsitlusele kaasati 115 õpilast, kokkuvõtlik tulemus esitati kooli seinalehel. Õpilaste poolt esitatud ettepanekud ja küsimused said vastused klassijuhataja tunni ajal üldkogunemisel.
    * Ankeetküsitlusega sai hoolekogu edastada koolile valik soovituid treening-gruppide vajadust sprodiklubi rakendamiseks uude võimlasse.
    * Toimib avalikkuse teavitamine hoolekogu tööst ja vastuvõetud otsustest ning ettepanekutest.

Hoolekogu plaanid uueks õppeaastaks:

* Toimuksid hoolekogu korralised koosolekud õppeaasta kestel 5-6 korda.
    * Uue hoolekogu liikme valimine.
    * Kooli õppe- ja kasvatustegevuse pidev jälgimine.
    * Viia läbi ankeetküsitlusi.
    * Õpilaste või nende vanemate poolt esitatud pretensioonide lahendamine õppe- kasvatustööd puudutavates küsimustes.
    * Hoida kontakti koolilõpetajatega ja loendada nende õpitulemusi.
    * Avalikkuse teavitamine hoolekogu tööst ja vastuvõetud otsustest ning ettepanekutest.