Direktor Heidi Kodasma 44 30 445
502 3790
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Sotsiaalpedagoog Marge Leppik 5379 2510 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Eripedagoog-logopeed Hilve Kivipõld-Verbitskas 522 4680 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Pärnumaa Rajaleidja keskus 5886 0710

Teenustele on võimalik registreeruda elektroonselt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

(nii individuaal- kui grupinõustamine)

Saarde Vallavalitsuse haridusnõunik Evald Tamsalu

44 90 162 evald.tamsalu(ätt)saarde.ee

Haridus- ja Teadusministeeriumi Lääne piirkonna ekspert

Piret Hiisjärve
735 4076| mob 5687 6436

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Haridus- ja Teadusministeeriumi hariduslike erivajadustega laste/õpilaste õppe korraldus

Agnes Pihlak
511 0129

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..Pihlak(ätt)hm.ee

HTM Välishindamisosakonna

juhataja Kristin Hollo
735 0206 kristin.hollo(ätt)hm.ee

HTM Välishindamisosakonna

ase juhataja Hille Voolaid
735 0109 hille.voolaid(ätt)hm.ee
     

 

 

 

Üldhariduse valdkonna õigusaktid leiab Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehelt

 

https://www.hm.ee/et