Meie projektipartnerid:

Türgi kooli logo
Koordinaator: TAŞUCU SEKA İÖOKULU (Türgi)

Mersin asub Türgi lõuna rannikul. Taşucu on väike12000 elanikuga linn mere ääres. Põhilisteks elatusallikateks on sidrunite, apelsinide, maasikate ja ploomide kasvatamine ning kalastamine. Linnas on 2 algkooli ja keskkool. TAŞUCU SEKA İÖOKULU on 20 õpetaja ja 450 õpilasega kool. Meie õpilased on innukad sportlased, eriti meeldib neile jalgpall, võrkpall ja male.

Scuola Secondaria Statale di I Grado “Tinozzi-Pascoli" (Itaalia)  Itaalia kooli logo

Kool, millel nimeks Tinozzi-Pascoli asub Pescara's Abruzzo provintsis. Kohalikud peavad oma provintsi "Euroopa roheliseks piirkonnaks" ja seal asub  kokku 24 kaitseala, sealhulgas 3 rahvusparki - keskkonnakaitse alla on võetud 33% piirkonna territooriumist. Kaitsealadel elutseb Euroopas üliharuldasi loomaliike: näiteks hunt, ilves, saarmas... Kauni loodusega provintsis asub Apenniinide kõrgeim tipp Gran Sasso.
Pescara on 123 000 elanikuga linn Aadria mere kaldal omanimelise jõe suudmes. Meie partnerkool asub kahes eraldiasetsevas koolihoones, üks Torino ja teine Rooma maantee ääres. Koolis on kokku 780 õpilast ja 80 õpetajat.

CEIP dels Pallaresos (Hispaania)

Hiljuti loodud kool asub veel ajutises hoones Els Pallaresos'es. See on  2550 elanikuga asula Kataloonias, Tarragona linna lähistel. Kataloonia omakorda on autonoomne piirkond Hispaania kirdeosas, piirkonna suurimaks linnaks ja keskuseks on Barcelona.
Koolis on eelkooli ja algkooli osa. Eelkoolis õpivad 3-6 aastased lapsed, algkoolis käiakse 6-12 aastani.
2008/2009 õppeaastat alustas kool 81 õpilase ja 12 õpetajaga.

Hispaania kooli logo