13.-17. oktoobril toimus rahvusvahelise ERASMUS+ projekti epiSTEMe raames kolmas õpilaste ja õpetajate kohtumine. Seekord oli võõrustajaks Dundaga kool Lätis. Surju kooli 7.-9. klasside õpilastel oli koos projektikaaslastega Lätist, Bulgaariast ja Poolast võimalus põhjalikult tutvuda nii pisikese Dundaga külaga kui külastada Läti pealinna Riiat ja sealset Läti ülikooli geograafia, keemia ja bioloogia teaduskonda. Läti ülikoolis keemialaboris oli huvitav tuleohutuse teemaline töötuba, kus sai muuhulgas ise tekitada sädemeid, luua pisike plahvatus ja soojendada vett paberümbrikus. Lisaks Riiale ja Dundagale külastati ka Ventspilsi ja väikest Kolka küla. Väike Kolka küla külakeskus-muuseum pakkus võimalust läbi mängu avastada liivlaste ajalugu. Elevust pakkus mängu läbiviimise viis. Neljaliikmelised rahvusvahelised võistkonnad seoti kättpidi kokku, et meeskonnad koos püsiksid küsimustele vastuseid otsides. Söögiisu tekitamiseks tehti enne lõunat väike jalutuskäik Kolka neemel. Sealsamas külakeskuses valmisid hiljem ka Scratchi keskkonna abil muusikavideod. Ventspilsi ülikoolis tutvuti gitlab keskkonnaga, terminali kasutamisega ning programmeerimiskeelega Python. Võimalus oli muuta ja täiendada olemasolevat koodi, mistõttu keerulised mõisted nagu normaalvektor, determinant, valgustugevus noorte usinat tegevust ei peatanud. Ventspilsi rahvusvahelise raadioastronoomia keskuse külastus pakkus võimalust jalutada mööda pikka ja pimedat tunnelit, räägiti selle nõukogude ajal ülisalajase piirkonna ajaloost, oli võimalik näha raadioteleskoopi RT-32, külastada muuseumit ja ronida selle katusele või muuseumi hoovis olevale juba kasutusest väljas taldrikule. Giidi sõnul oli tegu nii salajase kohaga, et pärast võõrvägede lahkumist läks paar aastat aega enne kui lätlased avastasid, milline varandus on maha jäetud. Neli aastat läks aega, et see varandus uuesti tööle saada, sest lahkunud väed olid püüdnud kõike, mida kaasa võtta ei saanud, ära rikkuda - mootoritesse oli valatud hapet, juhtmed rikud naeltega jne. Kõik viis projektipäeva olid eripalgelised ning tegevust ja teadmisi täis.