"BROTHER CLASSROOMS"

Iga klass (4.-9. kl) sai loosi tahtel ühe projektis osaleva riigi. Ülesandeks on koostada selle riigi kohta stend ning korraldada riiki tutvustav päev. Esimesena said käe valgeks 4. klassi õpilased.

3. detsembril toimus Rumeenia riiki tutvustav päev. Nädal enne seda kuulutasime välja rumeenia auto Dacia joonistusvõistluse. Tervel kooliperel oli võimalus hääletada oma lemmiku poolt. Joonistusvõistluse ülekaaluka võidu saavutas 6. klassi tüdruk Reelika Tilk. Rumeenia päeval tutvustasid 4. klassi õpilased Rumeenia riiki, juttu ilmestasid fotod. Lapsed laulsid ehitajate laulu ,,Hei-rup" ja Henri Oad mängis kitarril rumeenia rahvaviisi ,,Taraselul". Kogu klass luges rumeenia muinasjuttu ,,Tüdruk, kes mängis poissi", samal ajal oli kõigil pealtvaatajatel võimalus täita töölehte. Hiljem loosisime õigestivastanute vahel välja pisikesed auhinnad.