Vabariigi Valitsuse korraldus ja lisatud seletuskiri

Koolikorralduslik teave alates 11. märtsist 2021

Õppetöö

kõik õpilased ja kõik klassid on distantsõppel

õppetöö kohta antakse infot eKooli kaudu

distantsõpe, 5.-9. klass, toimub tunniplaani alusel

distantsõppe algklasside päevakava teatab klassiõpetaja

õpiabi õpilaste tunniplaani teatavad kooli eripedagoog ja õpiabi õpetajad

õppetöö korraldamisel lähtub kool distantsõppe korraldamise korrast Kord

Huvitegevus

alates 11. märtsist päevakava ja tunniplaani alusel huvitegevust ei toimu

huvitegevuses osalevatele õpilastele jagavad teavet distantsõppe perioodil ringijuhid

Toitlustamine

soe lõuna tuuakse õpilastele koju (va eraldi kokkulepped)

Õpilastransport

alates 11. märts õpilastransporti ei korraldata

Infotehnoloogiline abi

õpilased, kes vajavad distantsõppe perioodiks IKT vahendeid, palun pöörduge kooli IT juhi poole See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Muu info

õpilased, kes vajavad koolimajast õppevahendeid, palun pöörduge klassijuhataja poole

õppetöö kohta saab infot õppejuhilt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

koolitöö korralduse kohta direktor See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

kooli lõuna ja toitlustamine See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Järgnevad muutused sõltuvad Vabariigi Valitsuse otsustest.