Võõrkeeltenädal toimus 25. kuni 29. aprill. Esmaspäeval toimus 1.-5. klassidele vene ja inglise muinasjuttude ettelugemine eesti keeles. Kuuldud muinasjuttude põhjal sai joonistada pildi. Laekus ainult 2 pilti, Sandra Ristikivilt (2. kl) ja Greete Viigilt (5. kl) – väga tublid. 2016 04 voorkeeltenadalw

Terve nädala jooksul said oma keeleoskust näidata 6.-9. klass, kelle ülesandeks oli teksti tõlkimine vene keelest inglise keelde. Tublimad tõlkijad olid Sergo, Arti, Britt, Kristo, Paula ja Eliise.

Teisipäeval said kõik soovijad kaasa lüüa orienteerumismängus, kus juhised olid inglisekeelsed. Kõige nutikamad olid 4. klassist Martti ja Lume, 5. klassist Elori ja Henri, 6. klassist Georg, 7. klassist Angela ja Rita, 8. klassist Gert, Kristo, Britt, Paula, Eliise, Maria ja Heleny, 9. klassist Sirli, Birgit, Anette, Anne-Belle ja Laura.

Kolmapäeval oli väljasõit Vene tallu 6. 7. ja 8. klassiga, kus tutvuti vene traditsioonidega, valmistati teed samovariga, mängiti mänge.

Neljapäeval mängiti kooli saalis vene rahvamänge, osalesid 1.-5. klass.

Nädal oli väga kiire ja toimekas. Õpetajad Veronika ja Maarit tänavad kõiki õpilasi, kes aktiivselt kaasa lõid.